ПЛАТЕЖІ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Платежі. Оплата онлайн банківською картою

Наш сайт дозволяє робити покупки онлайн, і ви можете оплатити наш Продукт за допомогою банківських карт Visa або MasterCard. Після прийняття покупки обраного Продукту відкриється безпечне вікно зі службою обробки CloudPayments, де вам потрібно буде ввести інформацію про вашу банківську карту. 3D Secure використовується для додаткової перевірки користувача. Якщо ваш банк підтримує цю технологію, ви будете перенаправлені на їх сервер для додаткової автентифікації. Ви можете знайти додаткову інформацію про додаткові способи автентифікації, зв'язавшись з банком, який видав вам карту.

Гарантія безпеки

Система CloudPayments захищає і обробляє інформацію про вашу банківську карту відповідно до стандарту безпеки PCI DSS 3.0. Інформація в платіжну систему відправляється в зашифрованому вигляді з використанням технології шифрування SSL. Подальша обробка інформації здійснюється через закриті банківські мережі, в яких діють найсуворіші заходи безпеки. CloudPayments не надсилає і не передає інформацію про вашу банківську карту третім особам. Технологія 3D Secure використовується для додаткової перевірки користувача.

Безпека онлайн-платежів

Введена вами інформація (ім'я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти, номер кредитної картки) є конфіденційною і ніколи не передається нікому. Інформація про вашу кредитну картку завжди відправляється в зашифрованому вигляді і не зберігається на нашому веб-сервері.

Банк гарантує збереження всіх оброблених онлайн-платежів. Всі операції з платіжними картами виконуються відповідно до вимог, зазначених VISA International, MasterCard і іншими платіжними системами. Спеціальна технологія використовується для відправки інформації для забезпечення безпеки онлайн-покупок, а інформація обробляється на захищеному високотехнологічному сервері процессинговой компанії.

Доставка послуг

Ми відправляємо всі документи по електронній пошті, за винятком випадків, коли заявнику потрібно оригінал документа. В цьому випадку ми відправляємо оригінал кур'єрською службою доставки за вказаною адресою.

Повернення товару / товару

Повернення платежу клієнту проводиться за запитом на нашу електронну адресу: info@bfree.com.ua в разі невиконання вимог, передбачених договором.

Якщо у вас є які-небудь питання щодо нашої політики, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою info@bfree.com.ua